Росія продовжує обстріли та збройні провокації на кордоні: 17 травня прикордонники зафіксували 7 випадків застосування зброї окупантом на ділянці кордону з Україною в межах Сумської області, та у 2 випадках на Чернігівщині. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

 Після обіду від ворожого вогню постраждали будинки дачного масиву на околиці одного з прикордонних населених пунктів у Шосткинському районі Сумщини.

В районі цього масиву розірвалося два десятки мінометних мін, випущених з боку села Зьорново Брянської області РФ. Цей обстріл супроводжувався стрільбою з крупнокаліберних кулеметів ворожої бронетехніки.

Також вівся мінометний обстріл української території з боку російського села Локоть, звідки напередодні намагалися зайти ворожі диверсанти на Сумщині, але наткнулися на опір прикордонників та відступили.

Зазначається також, що в двох випадках росіяни вели стрільбу по прикордонній території своєї ж країни.

Вказано також, що 17 травня українські прикордонники спостерігали біля кордону прольоти російської пілотованої та безпілотної авіації.

Також зафіксовано мінометний обстріл прикордоння у Городнянському районі Чернігівщини з боку н.п. Нові Юрковичі РФ.

“В районі дачного масиву розірвалося два десятки мінометних мін, випущених з боку села зерново брянської області росії. Цей обстріл супроводжувався стрільбою з крупнокаліберних кулеметів ворожої бронетехніки. Загалом, сьогодні прикордонниками уже зафіксовано сім випадків застосування рашистами зброї на ділянці кордону з Україною в межах Сумської області, та у двох випадках обстрілювали Чернігівщину. В тому числі вівся мінометний обстріл української території з боку російського села локоть, звідки вчора намагалися зайти ворожі диверсанти на Сумщині, але наткнулися на опір прикордонників та відступили”, – йдеться у повідомленні.

Загалом, сьогодні прикордонниками уже зафіксовано 7 випадків застосування рашистами зброї на ділянці кордону з Україною в межах Сумської області, та у 2 випадках обстрілювали Чернігівщину.

Нагадаємо, що раніше в Сєвєродонецьку окупанти обстріляли лікарню. В місті протягом минулої доби сталися займання 4 багатоповерхівок та будівельного магазину. Інформація про постраждалих уточнюється. Про це інформує ДСНС України.

Вночі російська армія накрила вогнем і Гірську громаду. Внаслідок обстрілів палали десятки житлових будинків.

Протягом доби зруйновано більше десятка будинків у Врубівці, Комишувасі, Новозванівці, Троїцькому.

Окупанти вкотре цинічно обстрілюють мирне населення. В Гірському, Золотому та Борівському лише за минулу добу поранено три людини.