Двоюрідний брат голови Чечні Рамзана Кадирова – Адам Делімханов –  імовірно, був польовим командиром в Маріуполі.

Про це повідомляє британська розвідка.

Зокрема йдеться про розгортання чеченських сил, які, ймовірно, складаються з кількох тисяч бойовиків, зосереджених переважно на Маріупольському та Луганському напрямках.

«Кадиров, ймовірно, здійснює ретельний особистий нагляд за розгортанням операції у Маріуполі, а його двоюрідний брат Адам Делімханов, ймовірно, виконував обов’язки чеченського польового командира в Маріуполі», – йдеться у дописі розвідки.

Зазначається, що спроби РФ захопити місто були невдалі та  призвели до суттєвих втрат особового складу серед російських військ.

Намагаючись подолати український опір, Росія широко використала допоміжний персонал. Це включає розгортання чеченських сил, які, ймовірно, складаються з кількох тисяч бойовиків, переважно зосереджених на маріупольському та луганському напрямках.

Ці сили, ймовірно, складаються як із окремих добровольців, так і з підрозділів Національної гвардії, які зазвичай займаються охороною влади Кадирова.

Як повідомляється, Кадиров, імовірно, здійснює особистий нагляд за розгортанням.

Це розгортання демонструє серйозні проблеми Росії із ресурсами в Україні та, ймовірно, сприяє розколу серед командування, яке ускладнює наступ РФ. 

«Бойове розгортання таких різнорідних сил демонструє значні проблеми Росії з ресурсами в Україні та, ймовірно, сприяє роз’єднанню командування, це продовжує перешкоджати операціям Росії», – наголошують у британській розвідці.

Нагадаємо: раніше повідомлялося, що росія планує віддати контроль над захопленим Маріуполем оточенню керівника Чечні Рамзана Кадирова, повідомив радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко у вівторок, 17 травня. Він уточнив, що отримав цю інформацію від джерел в оточенні голови окупаційної адміністрації Маріуполя Костянтина Іващенка.

«Наші джерела з оточення Іващенка повідомляли про “шефство” від Чечні. Через те, що Маріуполь виявився занадто недружнім та націоналістичним. Тому для залякування та придушення спротиву планується віддати місто кадирівцям. З портом та правом мародерства», – стверджує радник міського голови.