У Мелітополі партизани ліквідували російських військових високого рангу.

Активно продовжує розвиватися рух опору в тимчасово зайнятих агресором містах та селах. Особливо відзначається робота патріотів у Мелітополі, де їм вдалося ліквідувати російських військових високого рангу. Про це повідомляє  Запорізька ОВА

 Окупанти цю ситуацію намагаються приховати.

Зазначається, що в Мелітополі 17 травня російські військові посилено перевіряли приватний транспорт – як зазначають в ОВА, ймовірно, у пошуках партизан.

Також в адміністрації кажуть, що російсько-окупаційні війська завозять до Мелітополя російських пропагандистів, які намагаються переконати місцевих жителів, що на початку масштабного вторгнення Україна нібито здала місто, а також що коли до Мелітополя прийдуть ЗСУ, то місто буде розбомблене.

В ОВА наголошують, що всі ці послання орієнтовані лише на те, аби мелітопольці погодилися на співпрацю з окупантами та перестали довіряти легітимній українській владі.

Також повідомляється, що  російські загарбники бояться нічної «партизанщини» і починають вчити українську мову

У телефонних розмовах між собою окупанти бідкаються на постійні атаки українських захисників на Запоріжжі і вже прощаються фразами «До побачення».

Про це йдеться у новому перехопленні СБУ.

Окупант жаліється своєму товаришу, який  також воює в Україні, що вони кожного вечора борються з ДРГ, які кожну ніч починають заходити в село. Також він зазначає, що всі вже дуже виснажені і готові опустити руки.

Наприкінці розмови загарбники переходять на українську. Схоже, що невдовзі наші бійці навчать їх вітатися правильно – «Слава Україні!».

Втім, головне кодове слово «паляниця» все одно залишиться для окупантів недосяжним.

Як і плани закріпитися на українській землі, де навіть трактор може «напартизанити» російський танк!

Як зазначалось, за останні два місяці з захопленого російськими окупантами Мелітополя Запорізької області виїхало 45−50% місцевих жителів.

Мелітополь захоплений російськими окупантами у перші дні повномасштабного вторгнення РФ