rail

Виконуючим обов'язки генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") призначено Олександра Завгороднього, який обіймав посаду заступника гендиректора адміністрації.

Про це під час представлення нового очільника "Укрзалізниці" повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, передає Корупція.Інфо
Зі слів міністра, О.Завгородній призначений головою комісії з реорганізації "Укрзалізниці" відповідно до наказу Міністерства інфраструктури від 7 липня.
А.Пивоварський також додав, що з тієї ж дати О.Завгородній "виконуватиме обов’язки генерального директора на час його відсутності".“Для кожного етапу реформ потрібен відповідний лідер команди. Укрзалізниця вже здолала чималу відстань на шляху до корпоратизації. Сьогодні нам необхідно успішно завершити цей процес та зосередитися на безпеці, яка завжди була в основі діяльності залізниці”, — зазначив А.Пивоварський.

Він також наголосив на необхідності продовжити глибинні зміни в "Укрзалізниці", посилити технічну складову управління підприємством та приділити належну увагу стабілізації технічного стану залізниць і безпеці пасажирських і вантажних перевезень.
За його словами, Максим Бланк, який раніше виконував функції очільника "Укрзалізниці", продовжить працювати на підприємстві на посаді першого заступника генерального директора. Метою кадрових змін є продовження реорганізації Укрзалізниці, підвищення ефективності та зміцнення технічного стану підприємства.