Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк побився з радником голови ОП Тимофієм Миловановим. Інцидент трапився на дні народження Данилюка.

Бійка трапилась 30 липня під час святкування дня народження Олександра Данилюка.

Про це повідомили журналісти.

Перед бійкою політики відійшли у сторону поговорити. Під час розмови вони почали сваритись.

Олександр Данилюк попросив Милованова залишити свято. І додав, щоб той доповів Єрмаку, що його вигнали з дня народження.

В якийсь момент Милованов звернувся до Данилюка зі словами: “Тобі згадати, як ти в часи Януковича працював?”,– мовиться у повідомленні.

Після цього екссекретар РНБО Данилюк вдарив радника голови ОП Милованова. При цьому кричав: “Ти покидьок, я з перших днів був на Майдані”.

Згодом бійку помітили інші гості. Депутат Київради Дмитро Білоцерковець та колишній заступник генпрокурора Віктор Трепак розбороняв політиків.

Врешті Віктор Трепак вивів Милованова зі свята. Радник керівника Офісу Президента Андрія Єрмака отримав пошкодження брови.

Згодом Тимофій Милованов поділився фотографіями з дня народження. Він написав:

“Фотки дня. З днем народження, Олександр!!!”.

Ба більше, в коментарях Милованов прокоментував бійку з Данилюком.

Дебати перейшли в активну фазу. Якщо серйозно, Данилюк неадекватний. Таких не можна допускати до державної служби,– написав радник голови ОП.

У коментарях також додали фото, де Милаванов закриває долонею око та брову. Ймовірно, фото зробили вже після бійки.

Ось в чому йморвіна причина сварки: 29 липня Тимофій Милованов та Олександр Данилюк влаштували гучну перепалку в ефірі 24 каналу.

Причиною суперечки став конкурс з відбору голови Бюро економічної розвідки. Данилюк звинуватив комісію у маніпуляції, адже його не допустили до конкурсу.

Як Милованов і Данилюк пояснюють причини відсторонення від конкурсу

“11 осіб ми не допустили. Було обговорення одного кандидата. Олександра Данилюка. У нього, на жаль, не нострифікований диплом, і той диплом, який є, український, не відповідає вимогам закону. Постало запитання: а як він працював міністром фінансів? Він працював міністром, тому що це політична посада. Там немає таких вимог”, – прокоментував Милованов під час свого брифінгу.

Водночас голова комісії додав: що допускали до конкурсу навіть тих учасників, у кого були “довідки від психіатра під питанням”.

А ось Данилюка вирішили усунути.

“Вони фактично не визнали мій диплом, який я отримав в Університеті Індіани, в топовій бізнес-школі. Після неї я управляв інвестиційними фондами в Парижі, Лондоні, Нью-Йорку. А вони взяли і не визнали цей диплом”, – обурився Данилюк

За словами колишнього міністра фінансів, для його відсторонення “придумали абсолютно дебільний аргумент”. Данилюк нагадав, що саме він був ініціатором створення БЕБ і краще за конкурсну комісію розуміє принципи її роботи. Мовляв, якби він потрапив на наступний етап конкурсу, то “завалити” його на підставі співбесіди або тестування не змогли б.