Біля Центрального управління СБУ в Києві помітили автомобіль зі спецпризначенцями Національного антикорупційного бюро. Ймовірно, вони приїхали за Миколою Чаусом.

Як зазначають у ЗМІ, йдеться про будівлю СБУ, розташовану на вулиці Володимирській, 33. Автомобіль НАБУ заблокував в’їзд та виїзд з неї.

Ймовірно, що всередині перебуває колишній суддя, якого сьогодні, 30 липня, знайшли у Вінницькій області. Станом на 19:40 спецназ НАБУ продовжував блокувати виїзди з Володимирської. Втім, на штурм ніхто не йшов, адже в такому випадку бійці “Альфи” мали б відкривати вогонь на ураження. Зазначимо, що це вперше спецпризначенців вирішили задіяти проти спецслужби.

Раніше Національне антикорупційне бюро закликало колег-правоохоронців дотримуватися закону щодо підозрюваного колишнього судді Миколи Чауса.

Журналіст Юрій Бутусов пише, що співробітники СБУ не пропускають на свою територію представників НАБУ.

“Операція із захоплення Чауса здійснюється під командуванням спецпідрозділу” Альфа “. Рішення керівництва СБУ щодо захоплення Чауса прямо порушує статтю 368 Кримінального кодексу про негайну доставку до суду злочинця, щодо якого вже є судове рішення. Очевидно, СБУ вирішила незаконно перешкодити розслідуванню корупції Чауса, яке проводить НАБУ “, – зазначив Бутусов