Головні новини Львова
Подобається

Недбалість львівських чиновників

19/10/2014     Автор: Яна Романська
Недбалість львівських чиновників

Світлофор у Рясному-1 запрацював тільки після нової ДТП

У вівторок, 15 жовтня, у мікрорайоні Рясне-1 на вул. Шевченка, 386-388 біля зупинки “Електрон” знову трапилась ДТП: автомобіль збив жінку. З численними травмами вона потрапила у лікарню. Про це “Львівській Пошті” розповів керівник ініціативної групи мешканців мікрорайону Михайло Дідух.
Показово, що ще 7 жовтня на цій аварійній ділянці дороги завершились роботи зi встановлення світлофора. Однак він не працював більше тижня, чиновники із Шевченківської райадміністрації Львова просто забули про нього.
Тут варто нагадати: щоб зробити перехід через дорогу безпечним та вберегти пішоходів, ініціативна група мешканців Рясного-1 зібрала кілька сотень підписів щодо встановлення світлофора ще рік тому. Проте через бюрократичні процедури встановити світлофор вдалося лише зараз. І лише постійний тиск на чиновників і службовців зрушив справу з мертвої точки.

Щоб зробити перехід через дорогу безпечним та вберегти пішоходів, ініціативна група мешканців Рясного-1 зібрала кілька сотень підписів щодо встановлення світлофора ще рік тому

Після того, як це трапилось, ініціативна група знову звернулась у Шевченківську адміністрацію з вимогою негайно увімкнути світлофор, заявивши, що в іншому випадку громада разом із активістами Народної Самооборони перекриють вулицю.
Тільки після цього чиновники запрацювали. Вже 16 жовтня світлофор увімкнули. І тепер ініціативна група вимагає від влади міста виконати й інші вимоги, щоб згадана ділянка дороги буда дійсно безпечно.
“Вимагаємо освітлення переходу по інший бік моста поруч з ПрАТ “Конвеєр” а також облаштувати острівець безпеки посередині дороги на всю ширину переходу (місце для нього є). При облаштуванні врахувати пониження посередині для комфортного переходу людей з обмеженими властивостями та встановлення відповідних знаків 4.7 “Об’їзд перешкоди з правого боку”. 
Встановити опори з обох країв проїзної частини та на острівцi. На опори почепити відповідні знаки 5.35.1, 5.35.2 “Пішохідний перехід” iз жовтою миготливою LED-стрічкою. Також на опори встановити високоінтенсивні лампи для освітлення переходу на зразок того, як це нещодавно зроблено на просп.Чорновола біля “Міленіуму”. Нанести на дорожнє покриття декілька шумових смуг на відстані до 100 м від пішохідного переходу у відповідних напрямках”, – наголошує Михайло Дідух.

 

Джерело: Львівська пошта