Вартість проїзду у маршрутках Львова має дорівнювати половині вартості одного літру пального. Відтак, якщо сьогодні дизельне паливо реалізовують за ціною 26 гривень, то об’єктивний тариф на проїзд у міському автобусі повинен бути – 13 гривень.

Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив представник АТП №1 Ігор Копко, передає ІА Корупція Інфо з посиланням  на Львівський портал.

Водночас, за словами І. Копка, усі розуміють, яка економічна ситуація в країні, відтак про ціну проїзду в 13 гривень, наразі мова не йде.

«Наразі ми пропонуємо затвердити ціну п’ять гривень та скасувати перевезення пільговиків. Це єдина оптимальна ціна, яка дасть можливість підприємствам працювати, виплачувати зарплати, купувати пальне та проводити поточні ремонти. Якщо ця ситуація із врегулюванням тарифу впродовж тижня не зрушить з місця, то транспорт у місті зупиниться», – наголосив представник перевізника.

За словами лобіста інтересів АТП-1, сьогодні не виїхала на рейс частина маршруток.

«Ми намагаємось оптимізувати роботу нашого підприємства. Зменшуємо кількість транспорту на маршруті та скасовуємо частину рейсів. Зокрема, скорочено кількість маршруток з шостої до сьомої раку та після дев’ятої вечора», – повідомив І. Копко.

Водночас перевізник відкидає можливість транспортного колапсу через страйк водіїв.