Головні новини Львова
Подобається

Непомітний знак більше не приноситеме грошей працівникам ДАІ

30/08/2014     Автор: admin
Непомітний знак більше не приноситеме грошей працівникам ДАІ

Команда громадського проекту «Поборемо корупцію разом» прислухалася до зауважень наших читачів, які неодноразово скаржилися на роботу працівників Державної автомобільної інспекції, які знайшли прибуткову "точку" у центрі міста. За словами львів'ян на вул. Гуцульській даівці знайшли «золоте дно», та вправно заробляли гроші на правопорушниках.

Наші журналісти відправилися на місце події, аби на власні очі переконатися у правдивості цих фактів. Виявилося, що громада скаржиться недаремно, адже на з’їзді з вул. Гуцульської на вул. Кривоноса заборонено поворот на ліво. Знак повороту лише в праву сторону «ховався» за деревом, саме тому водії не помічали «сигналу» та порушували правила дорожнього руху.

Працівники ДАІ вправно заробляли гроші на незнанні громадськості про існування цього знаку. Матеріал зазнав шаленого розголосу в Мережі. Юристи нашого проекту відправили скаргу прокурору Львівської області, начальнику управління ДАІ та начальнику ГУ МВСУ у Львівській області на працівників відділу ДАІ, які проводять корупційні схеми через неправильно встановлений знак.

Неодноразово до нас зверталися самі працівники відділу ДАІ Львова, аби владнати конфлікт, з вимогами спростувати інформацію, або ж прибрати матеріал з нашого сайту. Після наших відмов працівники Державної автоінспекції почали з'ясовувати обставини подій, встановлювати осіб, які брали хабарі, тощо.

Найбільшим досягненням після набуття розголосу цієї справи стало перенесення цього знаку. Вказівник прибрали з його попереднього місця розміщення, та встановили на видному для водіїв місці над вказівником "пішохідний перехід". 

Тепер на вул. Кривовноса немає працівників ДАІ, які заробляли гроші на необізнаних автомобілістах, які порушували правила дорожнього руху не через свою неуважність, а по вині тих самих дорожніх наглядачів.