Наближені президента Петра Порошенка нардеп Ігор Кононенко та заступник секретаря РНБО Олег Гладковський володіють віллами в Іспанії.

Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми", спільного проекту Радіо Свобода і каналу "UA: Перший", передає Корупція Інфо"Президент України Петро Порошенко має віллу на півдні Іспанії. Втім, українці про неї нічого не знають. Президент її ніколи не вносив у свої декларації, оскільки вілла оформлена на його іспанський фірму. Тому декларувати її як власну нерухомість президент не вважає за необхідне. Незважаючи на таку таємничість, журналісти знайшли віллу президента Порошенко в Іспанії. А також вілли його близьких соратників – депутата Ігоря Кононенка та заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. По всьому узбережжю розсипані елітні курорти та маєтки. Численні голлівудські актори, відомі спортсмени і політики обрали це місце для своїх резиденцій. Серед елітних квартир багатіїв зі всього світу розташувалася і вілла президента України Петра Порошенка", – йдеться в сюжеті.

За даними журналістів, вілла оформлена не особисто на Порошенка, а на компанію з назвою Feruvita SL. Маєток Порошенко розташований на березі Середземного моря в містечку Аталая-Исдабе у муніципалітеті Естепона на півдні Іспанії на самому березі моря в першій лінії.