34_tn

Мотоциклісти під виглядом інших організацій отримували гранти на проведення новорічних свят для дітей та фестивалю каскадерів.

Мотоциклісти з клубу "Нічні вовки" за півтора року отримали з бюджету Росії 56 мільйонів рублів, повідомив Фонд боротьби з корупцією, який очолює опозиціонер Олексій Навальний.

За його інформацією, зібраною на порталі грантів Громадської палати РФ, байк-клуб, починаючи з 2013 року, виграв п'ять президентських грантів – на проведення дитячих новорічних ялинок та фестивалю каскадерів.

При цьому засновники клубу Олександр "Хірург" Залдостанов та Євген Строгов діяли під виглядом інших організацій. Заявки подавали "Асоціація байкерів" і "Російські мотоциклісти", у яких виявився один і той же реєстраційний державний номер.

При цьому Строгов володіє часткою у ще одному громадському байк-об'єднанні – "Федерація мототуризму", яка організовує мотопробіг і отримала грант в дев'ять мільйонів рублів на проведення авто-мотопробігу "Дорога Дружби" з метою здійснення "народної дипломатії".

У 2014 році "Нічним вовкам" було виділено 15 млн рублів від Міністерства культури, на які вони влаштували шоу в Севастополі.