Переховується за кордоном олігарх Ігор Коломойський почав методично наносити удари по своїх конкурентах, публікуючи в Мережі компромат на Юлію Тимошенко – повідомляє Корупція.Інфо

Дістається від Коломойського його землячці Юлії Тимошенко.

«Ніхто не зробив більший внесок у втрату Криму і Донбасу, ніж Юлія Володимирівна. Розповідаю, як все було:

У ФСБ Росії був і є вбивчий компромат на Тимошенко. Провівши дві години в закритому кабінеті з Путіним, вона вийшла і підписала в січні 2009 договір, за яким Україна зобов'язувалася купувати газ за шаленою ціною понад 500 доларів, в обсязі 40 млрд куб м в рік, а з 2010-го — 52 млрд. БЕЗ можливості продати третій стороні залишки, якщо газ не буде використаний всередині України (штраф — 300% від закупівельної ціни). Клінічний ідіот без економічної освіти ніколи не підпише такий договір. Але Юля підписала.

Пізніше вона почала віджимати по всій Україні заводи і підприємства, переробні газ в хім.продукти. Сподіваючись збільшити і розширити ринок збуту переробленого газу. Але напоролася на обурення західних урядів, так як у ряді підприємств були міноритарні акціонери з Великобританії.

Згодом уряд Януковича змушений був піти на поступки Путіну, щоб отримати знижку від встановленої кабальної ціни 500 usd. Янукович, безумовно, злочинець, але ті ж Харківські угоди він підписав «завдяки» бездумним діям Тимошенко. А далі ви знаєте, що було…

"Кличко, Яценюк і Порошенко зробили величезну помилку, випустивши Юлю із в'язниці. А зараз вони розплачуватимуться за неї. І не дай Бог цей диявол у спідниці прийде до влади!" — застерігає Коломойський.