618510_1_w_590

У Севастополі випустили буклет, який присвячений 70-й річниці капітуляції гітлерівської Німеччини. Під виглядом солдата Червоної армії міська влада розмістили німецького солдата армії фельдмаршала Еріха фон Манштейна.

Ініціатором випуску такого "патріотичного" буклету стало "міністерство курортів і туризму Криму". Буклет і деякі публічні акції до "Дня перемоги" презентувала кілька днів тому особисто "міністр" вищевказаного міністерства Юрченко.

А фатальний промах "міністерства" у виготовленні цього буклету-плаката побачили, як завжди у таких випадках, користувачі інтернету.

"Як легко помітити, центральним елементом буклету є карта бойових дій. Все б нічого, але це 11-а армія вермахту під командуванням Еріха фон Манштейна. Якщо хто забув, 11-а армія воювала в південній частині Радянського Союзу з 1941 до кінця літа 1942 року , серед її військових операцій була і облога Севастополя. 11-а армія відрізала радянські війська від моря, блокувавши захисників міста і в підсумку полонивши близько 100 тисяч наших солдатів, матросів і офіцерів. За успіхи в цій кампанії Манштейну було присвоєно звання фельдмаршала," – повідомляє кримський блогер.

 

 
Автор: goodgood.me

 

"Тобто, на буклеті зображений "маршрут перемоги" німецького воєначальника, який захопив Кримський півострів. Не забуті й підлеглі фельдмаршала. Істинний арієць з 11-ї армії спокійно знаходиться в оточенні червоноармійців. Дизайнери буклету віддзеркалили першопочаткове зображення, щоб воно краще вкладалося в загальну композицію, і навіть задрапували фашиста Георгіївською стрічкою з медаллю "За оборону Севастополя."

Переселенці з Криму обурюються, чому цукерки Roshen досі продаються на півострові

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Корупція.Інфо