Про шлюб скандального політика Віктора Медведчука та ведучої Оксани Марченко преса не припиняє говорити. В очах українців їхнє подружжя просто ідеальне, вони кохають один одного, підтримують. Всі пам'ятають як нещодавно Марченко заступалася за чоловіка через його непрозору політичну діяльність, передає Корупція.Інфо

Популярне: “В Україні хочуть скасувати лікарняні…”: Нововведення, про які ви повинні знати, за хабар тепер не похворієш

Виявляється, їхні стосунки почалися, коли вони мали інші сім'ї. Це було кохання з першого погляду і політик навіть підслухав розмову Оксани, і випадково почув її номер телефону. Тоді розпочалися зустрічі пари, але спочатку це були просто дружні стосунки, які з часом стали романом. Тут ведуча не витримала і подала на розлучення, адже її виховання і совість не дозволяли обманювати й далі офіційного чоловіка.

Але такої ж відповіді вона не отримала і Медведчук не подавав на розлучення, хоча Марченко і не вимагала цього. Політик просто засипав її подарунками і романтичними вчинками, напевно, їй це підходило. Сама ж ведуча каже, що вона відчувала і знала, що з часом усе зміниться. І лише через кілька років вона отримала таку бажану пропозицію стати дружиною Віктора, який старший від неї аж на двадцять років.

Але якщо раніше різниця у віці не була помітною, то зараз про це важко говорити. Марченко і далі вражає своєю красою, а Медведчук помітно змінився з роками. І ось нещодавно політик зізнався, що він хоч і з розумінням ставиться до образів дружини на екрані, але можливість мати конкурентів його почала турбувати. Але Оксана виявилася настільки мудрою жінкою, що змогла переконати чоловіка, що це не їй потрібно бути менш відвертою, а йому бути завжди найкращим, щоб її коханці не дихали йому в спину.

Віктор зізнається, що зараз йому вдається все, щоб не сумніватися у вірності дружини. Хоча невідомо, якими методами насправді політик контролює молодшу на двадцять років дружину, але ще не було жодної новини про те, що вона йому зраджує.