Луганський журналіст Всеволод Філімоненко вирішив з’ясувати, коли відбудеться слухання справи Єфремова. Для цього пан Філімоненко прийшов у Печерський Суд, проте розклад судді на прізвище Царевич, який має заслухати справу, був порожнім, а секретар заявила, що з точним часом ще не визначилися.

В результаті цього, журналіст зробив висновок, що дані про розгляд справи Єфремова просто приховують від громадськості, передає ІА Корупція Інфо з посиланням  на «Преса України».

«Прийшов до Печерського суду, що б дізнатися у скільки будуть розглядати справу Єфремова. Розклад судді Царевич відсутній, секретар каже, що з часом вони ще не визначилися… коротше х**нь якась», – повідомив Філімоненко у соціальній мережі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що генеральна прокуратура України та співробітники СБУ провели спецоперацію із затримання екс-глави фракції "Партії регіонів" Олександра Єфремова, який підозрюється в здійсненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366. Єфремов під час засідання суду заявив, що української національності не існує.