384889291

Медики Дніпропетровської обласної дитячої лікарні рятують найменшу жертву війни. П’ятимісячну Лілю доправили до медзакладу у важкому стані. Дівчинка отримала осколкове поранення у живіт під час обстрілів у Мар’їнці. Її прооперовано.
Про це кореспондентові Укрінформу повідомив головний лікар Дніпропетровської дитячої обласної лікарні Олександр Хитрик, передає Корупція.Інфо.

«Після операції в Курахівській лікарні у дівчинки залишився осколок. Сьогодні ми його дістали. Ліля все ще знаходиться на штучному диханні», – сказав Хитрик.


Лікар розповів, що немовля стало жертвою обстрілів бойовиків. Ті стріляли з танків просто по людських оселях. Один зі снарядів влучив у будинок, де мешкала родина Лілі. Її батьки не постраждали, а от дівчинку довелося витягувати з-під завалів. На допомогу прийшли військові 28-ї бригади, вони ж і відвезли немовля до Курахівської лікарні. Там таку маленьку пацієнтку лікарі оперували вперше. Паралельно радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Губа домовлялася про госпіталізацію дівчинки до дитячої лікарні Дніпропетровська. Як тільки стан малої стабілізувався, її гелікоптером доправили до міського аеропорту, де на неї вже очікував підготовлений реанімобіль та команда професіоналів дитячої обласної лікарні.
За словами головлікаря, з початку проведення АТО в лікарні допомогу отримали 587 дітей, 56 із них поступили у вкрай важкому стані.