Гордон злякався, що його хочуть посадити.

Після нещодавніх одкровень з Богданом, журналіст заявив, що надішле запити до всіх відомств та посольств, щоб усі знали, що його хочуть посадити “за правду”.

Варто зазначити, що жодних кримінальних справ проти нього не було відкрито, а слова Ілліча про те, що його хочуть посадити, поки що тільки його слова, пише телеграм канал Інсайдер UA.

Ситуацію вже встиг на своїй сторінці у фейсбук прокоментувати політолог Андрій Золотарьов.

“Сьогодні на ефірах обговорюють цілий день інтерв’ю Андрія Богдана. Це вже не перше інтерв’ю екс-глави президентського офісу Дмитру Гордону. Рік тому Богдан дав схоже інтерв’ю – і за тональністю, і за змістом. Сьогодні вже ніхто не згадує, які катаклізми Богдан пророкував минулого разу. Варто сказати тільки, що пророк з Андрія Йосиповича ніякий як і з Дмитра Ілліча.

Розбирати зміст інтерв’ю Богдана Гордону – нема сенсу. Богдан майже через два роки так і не повернувся до політики – у жодній ролі. Тому інформацію для своїх висновків та оповідань явно черпає з телеграм-каналів, кулуарних пліток та власних фантомних болів про втрачене крісло”.

Що ж саме пророчив Богдан нагадав блогер Михайло Шнайдер

“Сьогодні вже ніхто не згадує, які катастрофи Богдан передбачав минулого разу, бо вони просто не справдилися.
А говорив він тоді про серйозні речі, у тому числі й про нібито майбутню бюджетну катастрофу, і про те, що “Велике Будівництво” не буде Успішним.

Все це виявилося просто хмільними Фантазіями.
Це вже навіть може бути специфічним жанром українських медіа – інтерв’ю скривджених колишніх.

Усі вони розповідають приблизно однакові речі – від Юрія Луценка до Богдана, від Яценюка до Разумкова, Медведчука до Порошенка.

Усі вони не можуть стерпіти, що Володимир Зеленський залишається лідером політичних симпатій українців та президентського рейтингу навіть після двох з половиною років дуже жорсткого протистояння з усією старою Системою.

Завдяки своєму рішенню стати президентом, Володимир Зеленський відкрив дорогу у владу сотням людей, які отримали шанс працювати на державу та привести Україну до Успіху. Якби такі люди, як Андрій Богдан чи Дмитро Разумков могли працювати в команді, а не просто на власне “Я”, то вони могли б робити корисні речі для нашої Країни. Саме для цього Володимир Олександрович забезпечив їх посадами.

Але вони не витримали випробування владою і стали просто джерелом конфліктів усередині Команди.

Не дивно, що це призвело і до Богдана і Разумкова, і до деяких інших колишніх чиновників, на олігархічну площадку Ахметова.
Те, що вони кажуть, підпорядковане лише їхньому бажанню якось відповісти за відставку та повернути частину старого Впливу.

Ну і відверто кажучи, розбирати зміст інтерв’ю Богдана Гордону – немає сенсу.

Адже він майже через два роки так і не повернувся до політики – у жодній Ролі.

Тому інформацію для своїх висновків та оповідань явно черпає з телеграм-каналів, кулуарних пліток та власних Фантазій.
І це виглядає і смішно і сумно.

Так що дотримуємося інформаційної гігієни друзів і менше дивимося такі, так звані, Шоу”.

Щобільше колишній член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук переконана, що Богдану просто непристойно обговорювати свого колишнього начальника:

“На шо вже головний інтерв’юер в країні перейшов:((((( 😡 і це ексклюзив? Яке то вульгарне уявлення про мистецтво!)).

Протоколи вони розбирають.

Ти сам хоч один протокол у житті дотримувався, який інтерв’ював?

Санкції обговорюють… Санкціям вже скоро рік! А він лише прокинувся. Вирішив засудити засуди одразу. Ти де раніше був? Нагулявся, пацане, і вирішив у політику повернутися? А якщо знову гуляти захочеться?

Так от якщо серйозно. То я не пам’ятаю жодного голови адміністрації, секретаріату, офісу президента, який публічно тупо та хайпово, цинічно топив президента, з яким працював! Ні одного! Крім цього. За всіх президентів, хоч би якими різними вони були! Як, до речі, й різними були начальники їхньої канцелярії.
Чому?

Тому що є протокол! Неписаний! Зрештою. Елементарні правила пристойності та людяності! Є кому і як критикувати Зе! Але не тим же, хто його ліпив і разом із ним прийшов до ВП!
Так…. Дрібнять хлопці… до мишей! Давно говорю, все, що відбувається в країні, це не політика.

Взагалі все: Фу!”