Саакашвілі про бізнес Порошенка: На шоколаді олігархом не станеш.

У президента з’явився інтерес до ринку газу та вугілля.

Лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі розповів, на чому олігархи заробляють в України.

Про це він написав на сторінках "Нового времени", передає Корупція. Інфо

Популярне: Будьте максимально обережні: популярні ліки виявилися смертельно небезпечними. Їх приймав кожен українець

Він зазначив, що раніше для олігархів основним джерелом доходів був російський газ. Після агресії Росії цей варіант для отримання надприбутків пропав, тому залишився лише бізнес на енергетиці та контроль над державними підприємствами.

Не оминув, звичайно, Саакашвілі і чинного президента України, характеризуючи сучасний український олігархат.

"Порошенко спочатку був не олігархом, на шоколаді олігархом не будеш. Однак зараз він став олігархом, взявшись використовувати державну владу для свого збагачення. Спочатку він не був у вугіллі або газі, але тепер зайшов у ці сектори", – заявив Саакашвілі.

За його словами, ринок енергетики можна захистити від олігархів, розбивши його на генерацію та дистрибуцію.

"Як тільки генерація зосередиться в одних руках, дистрибуція в інших, а шахти в третіх, з'явиться конкуренція і влада олігархів зменшиться", – зазначив Саакашвілі.

Взагалі, на думку політика, щоб позбутися впливу олігархів потрібно повністю змінити політичний клас, держапарат та економічні відносини.

Нагадаємо, колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі назвав олігарха Ріната Ахметовабрудним злодієм через показ на його телеканалі ТРК "Україна" журналістського матеріалу, який очорнює діяльність екс-посадовця.