азов

Президент України Петро Порошенко, із поки не відомих причин, відмовив бійцям «Азова» в наданні українського громадянства. Мова йде саме про громадян Російської федерації, які просто фізично не змогли надати довідку у одне із відомств. 

За повідомленням українських ЗМІ, адміністрація президента відмовила 22 бійцям «Азова» в українському громадянстві. Про це першим розповів у соціальній мережі росіянин Олександр Валів. Чоловік є одним із 22-х бійців, які більше року воюють у вищезгаданому полку, передає Корупція Інфо

"Порошенко вимагає" довідки про відсутність злочинів проти людяності  (я не знаю хто це, я не за нього їхав воювати) вимагає «довідки про відсутність злочинів проти людяності». Чинухи в піджаках і президенти у кріслах знайшли причину для відмови тим, хто замість них воював на фронті. Типу ми вбивці, тисяча людей, які захищали Україну", – написав Валов на своїй сторінці в Facebook.


За словами Валова, причиною відмови стало те, що в їх запиті не вистачало довідки про несудимість за тяжкі злочини.  Таку довідку не те, що надати не можуть, її ніхто не зможе вивести із території РФ. Причиною цьому є один нюанс – усі 22 бійці «Азову» перебувають у розшуку на території федерації, а отже автоматично «причетні» до кримінальної відповідальності. 

Таку ж інформацію повідомив і інший росіянин, Артем Єсенін. За його словами, документи подавали понад 20 бійців полку і «на кожного бійця була особиста рекомендація міністра внутрішніх справ Арсена Авакова». 

Тим часом ситуацію прокоментував доброволець, громадянин Білорусі Рустам Док. 

«Напередодні сьогоднішнього свята Адміністрація Президента зробила подарунок іноземним добровольцям батальйону «Азов»: 22 людини, які подавали документи на громадянство, вже в ЧЕТВЕРТИЙ раз отримали відмову. Документи ходили туди-сюди з ДМС в СБУ, а потім назад. З наших побратимів вимагають довідку про несудимість на батьківщині, яку вони фізично не можуть отримати», – додав Док.

Рустам Док впевнений у тому, що сам Президент не хоче надавати іноземцям громадянство України. Про причини боєць не говорить, однак дозволяє собі подекуди не коректні висловлювання в сторону українського керівництва.