Реальний план дій мітингувальників – це дестабілізація ситуації в Україні, переконаний глава держави.

Президент України Петро Порошенко вважає, що головні організатори мітингу під Верховною Радою планували дестабілізувати ситуацію в Україні.

Він нагадав, що цього тижня в центрі Києва зібрався мітинг.

«Ми побачили, що формальні вимоги його учасників цілком збігаються з ініціативами президента і в частині антикорупційного судочинства, і в частині депутатської недоторканності», – зауважив Порошенко.

«Після вчорашнього результативного голосування в парламенті, коли пропозиції президента підтримала більшість політичних сил, депутатів, то громадські організації та політичні сили зробили заяву, що вони завершують свою участь в акції», – констатував президент.

«Я хочу звернути вашу увагу, що головні організатори показали, що формальні вимоги були лише димовою завісою. Реальний план їхніх дій – це дестабілізація ситуації в Україні», – переконаний Порошенко.

За його словами, напередодні мітингу під ВР правоохоронці зірвали спроби придбати зброю учасниками акції протесту. «Для чого їм зброя на площі? Щоб повторити події 31 серпня (2015 року), коли четверо героїв-нацгвардійців віддали своє життя, коли була підірвана граната біля стін Верховної Ради», – вважає президент.

«Також СБУ, Нацполіцією були знайдені схованки, склади як заготовленої зброї, так і вибухівки. Вони постійно провокували правоохоронців, бо їм потрібні були не реформи, не зміни, їм потрібна була кров», – наголосив Порошенко.