Житель французького регіону Нормандія загинув внаслідок нападу тропічних шершнів Vespa Velutina Nigrithorax. Про це повідомляє видання The Local.

57-річний чоловік був ужалений агресивними комахами і помер на місці. Також нападу шершнів зазнала жінка. Її доправили до лікарні з численними укусами.

Подібні напади відбуваються регулярно і часом закінчуються загибеллю людей. У серпні на півночі Франції загинув фермер, якого шершень укусив у машині. Чоловік знепритомнів, врізався у стовп і помер від анафілактичного шоку. Ще однією жертвою Vespa Velutina стала жінка, ужалена у власному саду. Влада нормандського департаменту Манш стверджують, що загалом за три місяці тропічні шершні покусали 180 осіб.

Шершні Vespa Velutina поширені у Південно-Східній Азії. Вважається, що вони потрапили в Європу близько 15 років тому разом з вантажем кераміки з Китаю. Незабаром вони захопили південно-західні регіони Франції, а в останні роки рухаються на північ і схід країни. Вони агресивніше звичайних шершнів, жалять декілька разів і можуть переслідувати жертву на відстані 10-15 метрів.

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Варто нагадати, що 17 травня о 9:51 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що у дев'ятиповерховому житловому будинку на території дитячого майданчика по вул. Русанівська набережна, 18/1, оселився рій шершнів. За адресою виїхало чергове відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДУ ДСНС України в Києві. Рій шершнів виявили в обрізаному дереві на території дитячого майданчика. Щоб уникнути тяжких наслідків укусів, рятувальники знищили комах за допомогою інсектициду "Атрікс"