ппп

Простішу назву для політичної партії, аніж у цієї, важко уявити. Просто з простою метою і не з простим іменем поряд. Саме Сергій Каплін, який вважає себе першим ворогом Яценюка, вирішив вразити креативом і засвітитися на виборах. Що насправді становить собою «Партія простих людей Сергія Капліна»?

Про партію

 

Та власне гучно про себе заявила партія не будь-де, а там, де найбільша кількість людей може дізнатися про чийсь особистий простір – у соціальній мережі Фейсбук. Виглядало це, як запис на сторінці самого Капліна:

«У ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ТЕПЕР Є ПАРТІЯ!

Минулого тижня всі побачили, як вибухнув гнійний нарив підступної зради та узурпації влади новою політичною олігархією України. Проігноровані профспілки, торги кріслом Наливайченка, неголосування законопроектів щодо зниження розміру тарифів, відміни 15% оподаткування (конфіскації) пенсій, індексації зарплат та пенсій, проігноровано закон про ТСК.

Я сидів у четвер на засіданні Ради, зліва від мене у ложі Уряду п'яний Прем'єр відпускав жарти у зал. Війна, економічна катастрофа, скалічені життя мільйонів, а тут… огидні жарти, цинізм, не посмішка, а корупційний оскал. Я не можу з Ними сміятися, я не можу це терпіти, я не можу не діяти!

Іду пішки Полтавою та Києвом, львівськими чи харківськими, одеськими, миколаївськими вулицями. Прості люди зупиняють з одним запитанням: коли, як і куди приєднуватися, як об'єднуватися, щоб далі боротися. Тепер маю чітку відповідь – тепер у простих людей є партія!

Прийняв низку надзвичайно важких і важливих для себе рішень. Перше, продовжити боротьбу за все "обіцяне коаліцією", – їду в регіони далі єднати людей, аби натиснути на Парламент і добитися голосування важливих соціальних законів. Друге, у п'ятницю очолив ПАРТІЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ!
Розумію, у Вас, дорогі друзі, сотні запитань: програма, команда, як приєднатися тощо. На кожне Ви отримаєте відповідь.

Але на головне запитання відповідь даю зараз! Так, я формую команду, аби перемогти на місцевих виборах по усій країні, а згодом на парламентських!!! Так, я переконаний – вони будуть позачерговими. Наголошую – перемогти, а не подолати прохідний бар'єр!

Простих людей – 90%. Робітників, селян, лікарів, вчителів, дрібних підприємців роздирають різні партії і в результаті ми програємо олігархам, втрачаємо країну, наші діти та онуки гинуть на фронті. Ми повинні об'єднатися і перемогти! Ми повинні мати не просто листівки, а ідеологію.

Сильна держава, деолігархізація, декриміналізація, нова Конституція простих людей, нищівна війна з корупцією та амбітна нова економічна доктрина.
Більше 20 років мільйони українців чекали на це. І це має стати нашим планом – амбітним і безповоротним!
Слава Україні.

 

P. S. Цей день для мене двічі знаковий. Сьогодні в мого старшого сина Сергія Капліна День народження.»

 

І додало святкового настрою цьому допису те, що автор прикріпив світлини з урочистості. Ні, там не було жодних фото святкового торта, а тільки купка людей і підписування паперів.

 

У ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ТЕПЕР Є ПАРТІЯ! Минулого тижня всі побачили, як вибухнув гнійний нарив підступної зради та узурпації в…

Posted by Сергій Каплін on 22 червня 2015 р.

 

 


Якщо детальніше намагатися зрозуміти суть партії, то пошуковики, на жаль, не надто допоможуть. Максимальна кількість інформації зосереджена на сайті партії (сторінки у Вікіпедії, загальної довідки чи досьє немає).

Та замість усіх красномовних дописів, які можна читати і читати, всю ідейну суть передають кілька роликів, які успішно швидко з`явилися на сайті:

 

Про очільника

Каплін Сергій Миколайович народився в с. Опришки Глобинського району Полтавської області 15 грудня 1979 року. Громадянин України. Протягом останніх 23 років безперервно проживає на території України.

В 1998 році закінчив Опришківську загальноосвітню школу I-III ступенів.

У 1998-2013 роках — засновник та керівник ВГО «Українська ліга молодих підприємців», член правління Українського союзу промисловців та підприємців.

В 2003 році закінчив Український державний університет харчових технологій, за спеціальністю «економіка підприємства».

У 2003-2006 роках — виконавчий директор Кременчуцького шкіряно-лимарного комбінату.

У 2003-2006 роках — директор Агентства міжнародного ділового партнерства (за сумісництвом).

В період «Помаранчевої революції» очолював Молодіжний страйковий комітет України.

У 2006-2013 роках — засновник та Голова ВГО «Союз вкладників».

У 2007-2010 роках — помічник Голови комітету ВРУ з питань промислової політики.

У 2007-2010 роках — помічник-консультант Голови комісії Київської міської ради з питань захисту прав споживачів.

У 2007-2010 роках — радник Голови Державного комітету з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики.

У 2005-2012 роках — директор Корпорації «Екологічні ресурси».

У 2008-2011 роках — директор Інституту проблем води та енергозбереження (за сумісництвом).

З 2008 року — член громадської колегії при Міністерстві закордонних справ України.

У листопаді 2010 року Сергій Каплін був одним з ініціаторів «Податкового майдану» у Полтаві.

В 2011 році вступив до Київського національного університету ім. В. Гетьмана на юридичний факультет.

У 2011-2013 роках — лідер ВГО «Рух простих людей».

З 2011 року — головний редактор газети «Іскра простих людей».

У 2012-2014 роках — член політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

З 12 грудня 2012 до 27 листопада 2014 року — народний депутат України 7-го скликання (отримав підтримку 32,21% виборців 144 округу, 27 757 голосів). Член депутатської фракції Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

З 2014 року — лідер ГО «Народна антикорупційна армія».

У 2014 році закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Економіка і підприємництво», спеціалізація «Маркетинг», здобув ступінь бакалавра.

З серпня 2014 року — ведучий програми «Народна прокуратура» на телеканалі «112».

З 27 листопада 2014 року — народний депутат України 8-го скликання (отримав підтримку46,30% виборців 144 округу, 36 762 голоси). Член депутатської фракції Партії «Блок Петра Порошенка». Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

У січні 2015 році Сергій Каплін став Повноважним представником 18 всеукраїнських профспілок у Верховній Раді.

З 27 січня 2015 року — лідер політичної партії «Партія простих людей Сергія Капліна»

У квітні 2015 року очолив міжфракційне депутатське об’єднання «За профспілки» у Верховній Раді.

Неодружений. Виховує двох синів — Марка і Сергія та доньку Валерію. Судимостей немає.

Компромат

Є дані про те, що нардеп Сергій Каплін для того, щоб мати успішну політичну кар'єру, пішов на те, що підправив у своїй біографії деякі факти, що стосуються рідного батька. Він стверджував, що той працював ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС, але за інформацією деяких офіційних джерел, його батько обіймав посаду радника прем'єр-міністра Пустовойтенка в 90-х рр. і зіграв важливу роль у побудові синівської кар'єри. Депутат Каплін Сергій Миколайович вирішив це приховати від народу, щоб здаватися людям своїм у дошку. Мовляв, я такий же, як ви, простий хлопець!

У 2013 р трапився інцидент під час засідання Кабінету міністрів України між Капліним та чинним на той час прем'єром Азаровим. Останній двічі просив охорону вивести депутата із зали засідання за агресивну поведінку. Цікаво, що пізніше, виправдовуючись, нардеп Сергій Каплін заявив, що просто хотів донести до аудиторії пропозиції щодо ліквідації найсильнішого снігопаду, що пройшов у Києві.

Віртуальні баталії

У випуску програми "Утеодин", яка вийшла 28 червня, ведучий Майкл Щур показав членів "Партії простих людей" як амеб та інфузорій.
Відеоблогер Майкл Щур (справжнє ім’я – Роман Вінтонів) у свіжому випуску своєї програми покепкував над створенням "Партії простих людей" Сергія Капліна.
Нагадаємо, що 23 червня біля Полтавської міськради народний депутат Сергій Каплін оголосив про "Партію простих людей". У відповідь Майкл Щур "потролив" політика.

Ведучий показав сценку установчого з’їзду партії. На ній Щур (граючи Капліна) вимагає, щоб делегати зробили обличчя попростіше. 

 

Майкл говорить про необхідність сформувати першу п’ятірку і питає у одного з делегатів, що той думає про твір композитора Альфреда Шнітке "Concerto grosso". Тільки-но делегат починає говорити, як Щур-Каплін кричить, що "прості люди про таке не думають" і виключає з партії цього чоловіка.
 

– Перша п’ятірка має бути ідеальна! Там мають бути не просто прості люди, а найпростіші! – говорить Майкл-Сергій.


Далі дівчина підносить йому мікроскоп, де Щур дивиться на одноклітинну істоту, яка несе прапор з портретом Капліна.

–  Ось, – говорить ведучий, – ідеальний член партії. Починайте виборчу кампанію.

Тому перша п’ятірка "Партії простих людей" на думку Щура виглядає так: Сергій Каплін, амеба, евглена, інфузорія, плазмодій. Гасло ж політичної сили, згідно жарту ведучого: "Ми не просто прості, ми – найпростіші".

Ну у нас уже є партія меритократів. То чому не може бути партії еукаріотів? – підсумовує Щур.


ВИБОРИ ДО МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВОВА

ТВО за яким закріплено

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження 

   Відомості

Дата реєстрації

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”

Перший кандидат

Чорний Андрій Андрійович

18.04.1983

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, ТзОВ “ГалДім”, Менеджер, місце проживання: Львів-Винники

30.09.2015

 

 

15

Бобиляк Василь Богданович

21.06.1976

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Бобиляк В.Б., приватний підприємець, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

29

Боревич Любов Євгенівна

15.08.1973

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, СПД ФО “Боревич Л.Є”, підприємець, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

36

Василишин Андрій Володимирович

29.10.1986

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

25

Вівчар Вікторія Геннадіївна12.12.1989

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ССЗШ №37 у м.Львів, вчитель французької мови та дисциплін білінгвального циклу, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

23

Вознюк Дмитро Володимирович

21.08.1984

Громадянин України, освіта незакінчена вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

27

Войтова Анжела Василівна

13.10.1976

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

16

Газдун Тарас Євгенович

26.06.1988

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, БУ №4 КЕВ, начальник, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

46

Гелеш Анна Валентинівна

15.12.1984

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, НУЛП, спеціаліст 2 категорії, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

59

Гриник Галина Юріївна

26.05.1987

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

30

Гринчишин Ірина Миколаївна

22.10.1983

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Відділ регіональної фінансової політики, Науковий співробітник, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

31

Гуменний Мар’ян Михайлович

06.10.1984

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

54

Зведенюк Павло Петрович

09.12.1990

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, Штатна збірна команда України з сучасного п’ятиборства, спортсмент-інструктор, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

26

Звінський Ігор Іванович

03.02.1968

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП “Звінський І.І.”, Приватний підприємець, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

62

Карплюк Арсен Ігорович

22.09.1990

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державна сільськогосподарська інспекція, головний держ.інспектор, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

20

Кафтанчикова Христина Володимирівна

05.05.1989

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, не працює, місце проживання: Львів-Винники

30.09.2015

 

 

12

Котов Сергій Миколайович

10.06.1974

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державний університет внутрішніх справ, майор міліції, начальник кафедри фіз.підготовки, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

19

Кравчишин Наталія Зіновіївна

20.07.1985

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Департамент соц.захисту ЛОДА, головний спеціаліст-юрисконсульт, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

53

Ленишин Вікторія Андріївна

25.05.1991

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, Львівський державний університет фізичної культури, викладач, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

17

Луцишин Юрій Андрійович

01.02.1991

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальна 1а міська клінічна лікарня, Лікар інтерн-хірург, місце проживання: м.Львів-Рудно

30.09.2015

 

 

14

Маркович Наталія Михайлівна

30.05.1979

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Національний лісотехнічнийугіверситет України, інженер центру доуніверситетської та післядипломної освіти, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

40

Мацько Юлія Степанівна

02.03.1981

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

47

Мисан Андрій Ігорович

12.11.1982

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

49

Митрофанова Марія Юріївна

19.10.1992

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, не працює, місце проживання: м. Харків

30.09.2015

 

 

52

Михалевич Роман Михайлович

10.05.1991

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТзОВ “управління персоналом”, фахівець з аналізу ринку дослідження продукції, місце проживання: Волинська обл., Ратнівський р-н, с.Замшани

30.09.2015

 

 

45

Наконечний Тарас Олегович

11.03.1994

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

57

Пічега Руслан Ярославович

21.06.1979

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Директор, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

51

Продан Анастасія Андріївна

26.02.1988

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

58

Сирлик Максим Ігорович

30.03.1986

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, відділення №4 банк ПУМБ, керуючий, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

22

Спетрук Юрій Ігорович

31.08.1987

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП “ГалПідшипник”, менеджер з продажу, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

5

Усенко Михайло Ігорович

09.09.1988

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТзОВ “ФК Кредит-Капітал”, Заступник директора юр.департаменту, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

28

Ушкало Петро Іванович

10.07.1982

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Без парафії, священник, місце проживання: Львівська обл.,Буський р-н, с.Переволочно

30.09.2015

 

 

24

Філонов Станіслав Дмитрович

18.07.1986

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”, ТзОВ “Екодрім хаус”, директор, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 

11

Ціхоцький Мирослав Станіславович

03.10.1979

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТзОВ “СтатусБуд” ТзОВ “ЛІОРА”, директор генеральний директор, місце проживання: Львівська обл., Пустомитівський район, с.Солонка

30.09.2015

 

 

43

Яковлєв Борис Васильович

27.05.1986

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, не працює, місце проживання: м.Львів

30.09.2015

 

 


 

За матеріалами: dyvys.info, whoswho.com.ua, poltava.to, today.pl.ua