В Україні придумали, як знайти управу на власників автомобілів і мотоциклів, за якими є несплата штрафів або борги з аліментів.

Відтепер такі власники не зможуть зняти транспортний засіб з обліку або перереєструвати його.

Чи означає це, що якщо ви місяць тому не сплатили штраф за порушення ПДР, то не зможете продати авто? Не зовсім. В даному випадку мова йде, скоріше, про злісних неплатників, за якими «ганяється» виконавча служба (до реєстру вноситься інформація щодо осіб, що мають заборгованість по сплаті періодичних платежів більше трьох місяців, в тому числі аліментів).

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

«У разі наявності відомостей про особу в Єдиному реєстрі боржників, перереєстрація, зняття з обліку транспортного засобу не проводиться», – йдеться в документі.

Такі боржники не зможуть проводити ніякмх реєстраційних операцій з авто, мотоциклами та іншими транспортними засобами вже з 28 серпня. З того ж числа, до речі, при придбанні нового автомобіля також перевірятимуть покупця, правда, якщо він навіть боржник, ніяких санкцій до нього застосовуватиметься.

Раніше повідомлялося, на українських дорогах посилюється контроль у зв’язку з численними смертельними аваріями. Водіям доведеться платити штрафи за порушення правил, про які вони вже й забули.

\