Водії автомобілів на єврономерах, які не відповідають екологічному стандарту Євро-5, в разі прийняття закону про нові правила ввезення та реєстрації авто опиняться під загрозою великих штрафів

Таку думку висловила юрист Ольга Ніколаєнко.

“До закону про деякі питання ввезення в Україну та реєстрацію транспортних засобів в першому читанні внесено зміни щодо першої державної реєстрації в тому числі. За Євро-5 у нас написано, що він діє з 1 січня 2016 року, за винятком транспортних засобів, вироблених в Україна або ввезених на митну територію України до 31 грудня 2015 року включно”, – сказала юрист.

За її словами, законопроектом вводяться штрафи, і якщо людина за замовчуванням погодиться з тим, що вона вже тривалий час тут користується транспортним засобом, то вона автоматично “вішає” на себе відповідні протоколи на велику кількість штрафів. Ніколаєнко допустила, що по кожній людині доведеться очікувати окремих запитів і роз’яснень від органів реєстрації.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Раніше стало відомо, що українців масово затримують за “євробляхи” і відбирають авто, під загрозою опинилися багато водіїв.

Як повідомлялося, власників авто на єврономерах чекають великі штрафи. Нардепи вже проголосували за відповідний закон за основу 13 липня 256-ма голосами.