Лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі разом народними депутатами з фракції БПП Сергієм Лещенком та позафракційним Юрієм Дерев'янком потрапили до будівлі Міністерства юстиції, щоб розібратися у ситуації із реєстрацією фейкової партії Саакашвілі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ганьба!!! Рева сьогодні підписав піврічне фінансування ватних псевдоветеранських організацій В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ,- Різниченко

Спочатку правоохоронці їх не впускали, однак згодом відступили.

Після 30 хвилин нардепи разом із Саакашвілі вийшли з будівлі та повідомили, що зустрічалися з міністром Павлом Петренком.

"Це простий аферист, посіпака колишнього прем'єра кролика і Авакова. Вони зробили це спеціально", – заявив після зустрічі Саакашвілі.

У свою чергу Дерев'янко пояснив, що зустріч не принесла результатів.

"Він нічого не зміг пояснити. Коли ми просили документи, він почав говорити пишіть листи, чекайте 10 днів", – зазначив нардеп.

Він додав, що впродовж дня вони хочуть отримати від Мін'юсту документи про реєстрацію партії та права на використання імені Саакашвілі.

Лещенко пообіцяв заради експерименту прислати в Мін’юст свою помічницю, яка захоче зареєструвати партію Блок Петра Порошенка. За його словами, у подібний спосіб відбувається захоплення політичного бренду.

До таких методів, за словами Лещенка, вдавалася влада за часів Кучми, аби відібрати голоси у своїх опонентів.

Тим часом прямо у дворі будівлі міністерства відбувається з'їзд "Руху нових сил". Делегати хочуть, щоб Мін'юст зареєстрував їхню партію під назвою "Рух нових сил Міхеіла Саакашвілі".