Головні новини Львова
Подобається

Обама офіційно заявив про вторгнення Росії до України

04/09/2014     Автор: admin
Обама офіційно заявив про вторгнення Росії до України

У президента США Барака Обами немає жодного сумніву, що на територію України увійшли російські військовослужбовці на російській бойовій техніці.

Про це він заявив у середу, 3 вересня, на прес-конференції в Таллінні, передає російська служба BBC.

За словами Обами, Україна опинилася перед обличчям агресії з боку Росії. Американський президент підкреслив, що російські військові, які увійшли на територію України, не виконують миротворчої чи гуманітарної місії, як це намагається представити Кремль.

«Це російські бойові підрозділи з російською зброєю і на російських танках. Ми повинні об'єднатися перед обличчям агресії Росії в Україні», – заявив президент США.

На його думку, дії Росії в Україні послаблюють саму Росію і «вдарять по російському народу».

Обама також підкреслив, що США не мають наміру визнавати анексію Криму Російською Федерацією: «Ми не приймемо окупацію і незаконну анексію Криму або будь-який іншій частині України».

Обама також заявив, що США обов'язково виступлять на захист своїх союзників по Альянсу.

«Ви одного разу втратили незалежність. З НАТО вам це більше не загрожує», – заявив Обама маючи на увазі країни колишнього Варшавського договору і СРСР, які тепер є членами Альянсу.

Раніше Обама заявив, що до останнього часу «особливих результатів» від заяв про припинення вогню на сході України не було. Так він прокоментував інформацію про нібито досягнуту домовленість між українським і російським лідерами щодо припинення вогню в Донбасі.

Джерело: Zaxid.NET