Поліцейські зупинили автомобіль BMW X5 за порушення правил дорожнього руху в Ужгороді. У салоні були священнослужителі, які й прокляли копів за фіксацію порушення. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомляє прес-служба Патрульній поліції Ужгорода та Мукачева в Facebook. Коли патрульні спілкувалися з водієм і перевіряли документи пасажир почав поводитися агресивно.Він чіплявся за форму патрульних, заважав їм працювати, нецензурно лаявся, а потім спробував втекти. Через невиконання законних вимог патрульні змушені надягти на чоловіка наручники. Священнослужителя розлютило, що його зупинили поліцейські і він буквальному сенсі послав на правоохоронців прокляття.

"Ні, я тобі не погрожую. Твої діти будуть прокляті, будуть хворі. Ти будеш до мене ходити, шукати мене, просити, ти зрозумів? Ти будеш просити, щоб я помолився про прощення твоїх гріхів", – заявив священик.

Водія і пасажира затримали, оскільки у них були ознаки алкогольного сп'яніння. Це підтвердили і медики. У міськвідділі на порушника склали протоколи за злісну непокору поліцейським, а на водія – за водіння у п'яному вигляді.