Російські спецслужби готуються влаштувати серію терактів на території росії та в окупованому Криму для нагнітання антиукраїнської істерії.

Про це інформує начальник Головного управління розвідки МО України генерал-майор Кирило Буданов.

За його словами, російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням і підривом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах. А також нанесення ракетно-бомбових ударів по місту Бєлгород чи одному з міст Криму, — повідомляє пресслужба ГУР МО в телеграм-каналі.

Путінський режим намагатиметься консолідувати росіян проти українців після провалу плану з мобілізації на росії, – каже начальник ГУР.

Також Буданов вважає, що теракти в прикордонних російських областях можуть подавати, як “помсту “українських націоналістів” за Бучу і Краматорськ” та з метою виправдання жорстокості росіян проти українського мирного населення.

Голова розвідки нагадав, що протягом останніх днів російська влада “дедалі активніше розганяє маховик антиукраїнської істерії”. Зокрема у Бєлгородській і Курській областях активно риють окопи, нагнітають паніку щодо уявного наступу українських добровольчих батальйонів і диверсійних груп.

Буданов зазначив, що такий же сценарій росія використовувала у Чечні – серія “гебешних терактів проти російських багатоквартирних будинків” стала підставою для знищення Чечні.

Нагадаємо, що напередодні, 1 квітня, відбувся авіаудар по нафтобазі в Бєлгороді. Міноборони рф звинуватили в цьому Україну. У свою ж чергу Міноборони України відповіли, що наша держава не несе відповідальності за всі катастрофи чи події, що відбуваються на території рф, зокрема щодо пожежі на нафтобазі у Бєлгороді.

Також у прикордонній Курській області, яка межує з Сумуською, запровадили жовтий рівень терористичної небезпеки, пов’язуючи це з нібито можливими провокаціями з боку так званих «українських націоналістів».