Також голова ЦПК повідомив, що справу за його заявою до поліції досі не відкрили.

Голова правління "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін заявив, що йому погрожують через оприлюднену фотографію з дня акцій протесту перед САП. 

Про це він повідомив у Facebook.

У Шабуніна нібито вимагають видалити фотографії "Руслана з Буревієм". "Інакше однією зеленкою не обійдеться. Ти просто зникнеш", – йдеться у вимозі.

"Обізнані люди підказали, що "Буревій" – це кликуха Коханівського, ну а "Руслан", відповідно, це – Руслан Журило, керівник Гірничо-хімічної корпорації та один із підозрюваних НАБУ у справі нарфронтівця Мартиненка. Обох сфоткали неподалік САП у день нашої акції, яку прийшли зривати клоуни, ряжені та бабушки Авакова на чолі з Ківою", – пояснив Шабунін.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Також голова ЦПК повідомив, що справу за його заявою до поліції досі не відкрили "всупереч прямій нормі КПК". "Моя заява була "на резолюції у керівника"", – повідомив активіст. Сьогодні, 19 липня, за його словами, вона вже "передана виконавцю". Проте ані додзвонитися до нього, ані знайти його у відділку активістам ЦПК не вдалось.


Нагадаємо, напередодні, 17 липня, у Києві біля будівлі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури невідомі закидали тортами голову правління "Центру протидії корупції" Віталія Шабуніна та облили його зеленкою. Згодом потерпілого відвезли до лікарні, де йому діагностували хімічний опік очей.

Організація Transparency International Україна закликала поліцію та прокуратуру розслідувати напад на Шабуніна та покарати зловмисників.