Народний депутат Олександр Онищенко подав позов до Печерського районного суду Києва проти Генеральної прокуратури України та Антикорупційного бюро.

Як пише "Українська правда", у такий спосіб депутат намагається захистити свою честь та ділову репутацію, передає Корупція Інфо.

У тексті позовної заяви Онищенко вказав, що 15 червня під час брифінгу керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький назвав його організатором злочинної схеми.

698337_1459491

Онищенко вважає, що ця інформація є недостовірною та вимагає її спростування.

У випадку поширення інформації, яку подає посадова чи службова особа, відповідачем у справі має бути юридична особа. Оскільки Холодницький є заступником генерального прокурора, то позов подано проти ГПУ.

Крім того, відео брифінгу оприлюднило у себе на сайті Національне антикорупційне бюро, тому Онищенко подав позов і проти НАБУ.

Нагадаємо, що Онищенка звинувачують у зловживанні при реалізації газу компанії "Укргазвидобування". Раніше повідомлялось, що нардеп втік до Монако, проте невдовзі депутат сам прийшов до НАБУ, щоб прояснити ситуацію.