Івано-Франківською обласною радою розглянуто подання прокурора прокуратури Івано-Франківської області, передає Корупція.Інфо

Популярне: І на судову реформу їм байдуже! На хабарі попались суддя та секретар… Так довго вирішували їхню долю?

До дисциплінарної відповідальності притягнуто керівника обласного комунального підприємства «Коломийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

Посадовець порушив вимоги статті 36 Закону України «Про запобігання корупції» – протягом 30 днів після призначення на посаду не передав в управління іншій особі ТзОВ «Західтехінвентаризація», де він є засновником.
 
Згідно із статутом товариства, предметом діяльності є технічна інвентаризація, паспортизація та оцінка житлових і нежитлових будівель і споруд, інших об’єктів державної, колективної та приватної власності, незалежна оцінка майна та нерухомості.
 
Також, як повідомяє ГПУ, у співпраці представників Всеукраїнський рух проти політичної корупції "Під контролем" та Прокуратура Івано-Франківської області під час опрацювання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, встановлено невідповідності даних щодо задекларованої вартості майна, а саме: житлових будинків, машин, земельних ділянок, грошових та інших активів депутата Івано-Франківської міської ради, з наявною податковою інформацією, на загальну суму майже 7 млн. грн.
 
Аналогічні невідповідності встановлено у декларації секретаря Коломийської міськради, на загальну суму 6,3 млн. грн.
 
За фактом набуття вказаними особами у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, розпочаті кримінальні провадження за ст. 368-2 КК України (незаконне збагачення), досудове розслідування у яких на даний час триває.