Сьогодні вранці в місто Умань Черкаської області на святкування іудейського Нового року приїхали 8722 хасидів-паломників. Про це  повідомили в Уманському відділі ГУНП в Черкаській області.

Як розповіли правоохоронці, в місті очікують на прибуття близько 30-35 тисяч хасидів-паломників. Наразі ніяких надзвичайних подій в Умані не зафіксували.

Крім того, в місті за порядком стежать 450 поліцейських із Черкаської області, а також 60 поліцейських-патрульних з Миколаївської, Херсонської, Житомирської областей. Працюють вони в двозмінному режимі: з 8 ранку до 20:00 і з 20:00 до 8 ранку. Такий режим діятиме з 3 до 13 вересня. Також з Ізраїлю прибудуть 22 поліцейських.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

 

Раніше ми вже писали про те, що підготовка до забезпечення порядку під час щорічного паломництва хасидів в місті Умань Черкаської області з нагоди святкування Рош ха-Шана – Нового року за юдейському календарем – вже почалася.

Зазначимо, за даними поліції, 2017 року до Умані прибули з нагоди святкування іудейського нового року понад 33 тисячі паломників-хасидів з 16 країн.