Голова Верховної Ради Андрій Парубій підтвердив журналістам чутки про об’єднання партії “Народного фронту” і “Солідарність”, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Богомолець закликає всіх українців вийти на Майдан. Причини Вас точно шокують!

Зокрема, за його словами, такі консультацій щодо об’єднання проходять.

“Такі розмови йдуть. Також відомо, що ніякого рішення з цього приводу не прийнято. Це все, що можу сказати”, – заявив Парубій.

Тим часом, спікер Верховної Ради зазначив, що в разі, якщо вдасться домовитися про об’єднання – відбудеться спеціальний брифінг.

“Якщо відбудеться об’єднання, тоді ми вийдемо на брифінг”, – зазначив він.

Тим часом раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман також прокоментував можливість об’єднання партій Народний фронт і Блоку Петра Порошенка.

За його словами, в політичній палітрі напевно будуть відбуватися певні процеси.

“Але завдання – щоб на наступних чергових виборах до влади прийшли люди, здатні робити зміни. Мені теж набридло, що все всім все обіцяють, і ніхто нічого не робить”, – сказав він.

Прем’єр стверджує, що його уряд намагається не давати порожніх обіцянок і готово працювати далі над реформами.

“Я готовий працювати на результат. Чи потрібна для цього потужна політична сила? Однозначно. Але поки наша коаліція БПП і НФ є основою змін, які втілює наш уряд”, – сказав Гройсман.

Головним ідеологом об’єднання називають главу РНБО Олександра Турчинова. Ядро партії мають намір зробити з нинішнього глави МВС Арсена Авакова, генерального прокурора Юрія Луценка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, екс-прем’єра Арсенія Яценюка та голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Радник голови МВС, депутат ВР від «Народного фронту» Антон Геращенко підтвердив, що перемовини велися та ведуться.