Блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі заявив, що для нашої влади патріотизм, це тільки інструмент для ще більшого збагачення, передає Корупція.Інфо

Наприклад, блогер привів екс-Президента Латвії, який зменшив собі пенсію, так як в країні була криза.

«У 2009 році Улманіс звернувся до канцелярії Президента з проханням зменшити йому пенсію, на яку припадало близько 1600 євро, в зв'язку з важкою економічною ситуацією в державі», – написав він.

Крім того, за його словами, це є справжнім патріотизмом.

«Вчинки, які роблять представники нашої влади, викликають тільки сміх», – заявив Михайло Шнайдер.

Він зазначив, що представники української влади ніколи не зрозуміють того, як можна бути безкорисливим патріотом. Він розповів, що вже 26 років нічого не змінюється. Наша влада виймає з кишень свого народу все до останньої копійки.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

«Їх цікавлять тільки гроші і влада», – додав він.

Нагадаємо, що блогер і волонтер Юрій Касьянов прокоментував бажання лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко створити нову Конституцію України і назвав це «піар-проектом».

«Відмінний текст про потуги створити нову Конституцію. Тимошенко запустила цей процес як власний передвиборчий піар-проект », – написав він.

Він зазначив, що після цього лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко викликав її на дебати, тим самим забезпечивши собі свій власний «піар-проект».