Представники АТО були емоційними, але не погрожували Івану Велійці

Представники ГО "Розвиток Громади" не погрожували голові Асоціації перевізників Львівщини Івану Велійці. Про це пише Корупція.Інфо

За словами голови "Розвитку громади" Оксани Маруняк, яка теж була присутня на засіданні громадської ради, під час якої виник скандал, Іван Велійка конфліктував не з представниками "Розвитку громади", а з кількома чоловіками з Всеукраїнської спілки учасників АТО.

Популярне: Це просто нереальні цифри: дізнайтеся на скільки зросте податок на нерухомість

Як повідомила Оксана Маруняк, представники АТО були емоційними, але не погрожували Івану Велійці. Як і не лунало погроз з боку "Розвитку Громади".

Водночас Оксана Маруняк у Фейсбук оприлюднила своє бачення конфлікту, який виник у кабінеті начальника управління транспорту та зв'язку Львівської міськради Щира. 

"Поясню. Конкурсний комітет щодо громадських перевезень сформований був неналежним чином, всупереч законодавству і взагалі одноосібно Щиром…Йдемо далі. 4 січня до нього з цим питанням приходили вже, зокрема я і ще кілька людей з ГО "Розвиток Громади". Попросили пояснити конфлікт інтересів у комітеті, незрозумілі критерії, якими він керувався при виборі людей та інше. На наші питання отримали просту й типово бюрократично-чинушну відповідь: "То звертайтеся до суду". Ми звернулися. І суд прийняв рішення – зупинити дію комітету. На днях я знову пішла в управління. Мало бути засідання громадської ради при управлінні транспорту. А це – подія публічна, присутнім може бути кожен львів'янин. Також прийшли хлопці-АТОвці, яким не байдуже, що в управі транспорту якісь мутки мутяться. У кабінеті В. Щира, де мали бути збори, був також Іван Велійка, Святослав Товстига і ще якийсь пан, якого я не знаю. Я почала мову про те, що громадська рада вже нелегітимна і треба переобрати нову. Також юрист нашої організації Роман вручив Віктору Щиру рішення суду. Ми нагадали, що люди уважно спостерігають за роботою управління, а також наголосили на тому, що процес тендеру на перевезення має бути прозорим тощо. Однак від Віктора Щира отримали типову чиновницьку реакцію – "ми документи передали юристам, звертайтеся до мера.." І тут найцікавіше: Іван Велійка, чомусь, почав також втручатися у розмову, питати, хто і чого ми прийшли,.. Ну пара хлопців з АТО відповіли йому, додавши свої емоції. Прозвучало навіть лайливе слово. Від цього, до речі, ніхто не вмер. Потім попрощалася я, і ми усі вийшли. Але пообіцяли повернутися, якщо поводитимуться підкилимно, як досі. А інформація на сайті Асоціації на про погрози – так це цілком передбачувана реакція. Треба було щось сказати, щоб виглядати жертвенно", – зазначає Маруняк.

Нагадаємо, раніше зі слів Івана Велійки повідомлялося, що під час згаданої наради представники "Розвитку Громади" обіцяли "закатати його в асфальт".