Дитину розшукують сотні людей вже третю добу

Пішла святкувати День Незалежності і не повернулася. На Кіровоградщині шукають 16-річну Діану Хріненко. Вона зникла за загадкових обставин.

24 серпня вона вирушила у центр свого села, але туди не дійшла. За кількасот метрів від рідної хати знайшли закривавлений телефон дівчини, поруч на дорозі були плями крові.

Першим на сполох забив хлопець Діани, який нині служить в армії – під час телефонної розмови з ним Діана почала кричати і від когось відбиватись.Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Щодня на розшуки дівчинки вирушають кількасот людей – копи, спецпризначенці, рятувальники та волонтери. До села Суботці, де живе Діана, з‘їжджаються добровольці з усієї області. Втім, поки на слід дівчинки вийти не вдалось.

Її мати вважає, що це викрадення, і благає ймовірних викрадачів відпустити дитину.

«Допоможіть, ми приклали всі зусилля, працює МНС, працюють волонтери, працюють АТОвці, дуже нас багато, мисливці долучились з собаками. Ми ходимо скрізь– ми не можемо її знайти! Вона зникла, наче її десь тримають», – каже мама дівчинки.