Колишній народний депутат був замовником і організатором вбивства донецького убозівця Романа Єрохіна у 2016 році, передає Корупція.Інфо

Про це на брифінгу у Києві заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

За його словами, слідство має докази відповідного злочину екс-нардепа.

Зазначимо, прізвище екс-нардепа прокурор не назвав, проте повідомив, що вона починається на літеру "Ш", а сам колишній народний обранець на даний час перебуває під арештом.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

За даними видання Insider, замовником вбивства був екс-регіонал Олександр Шепелєв.

"Мотивами вбивства була помста за професійну діяльність і бажання зашкодити організованій групі осіб здійснювати протизаконну діяльність. Слідством встановлено, що Єрохіним було викрито конвертаційний центр у Донецьку, кінцевим бенефіціаром якого був депутат Ш. У зв'язку з цим нардеп вирішив йому помститися, для цього він знайшов 5 осіб, які за гроші погодилися вбити Єрохіна. Нардеп надав їм зброю і транспорт. Лише деякі виконавці знали замовника, це і допомогло йому уникнути відповідальності", – розповів Матіос.

Також за його словами, нардеп Ш. був організатором ще двох замовних вбивств.

"Уже в процесі розслідування з березня цього року головною військовою прокуратурою спільно з групою співробітників Нацполіціі було встановлено, що вказаний нардеп планував скоєння низки інших умисних вбивств, пов'язаних із досягненням своїх меркантильних і корисливих інтересів. При цьому організатор вбивства Єрохіна, замовив цій же групі осіб викрадення та вбивство одного зі своїх конкурентів у банківському середовищі – громадянина Г. З цією метою нардеп надав виконавцям вогнепальну зброю, два автомати Калашникова, 13 пістолетів Макарова, 2 пістолети ПБ і понад 500 боєприпасів до них", – розповів військовий прокурор.

Сьогодні вранці організатору вбивства військова прокуратура повідомила про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 257, ч. 3 ст. 146, ч. 3 ст. 27, п. 11, 12, 13 ст. 115, ч. 3 ст. 27, ст. 348, ст. 263 Кримінального кодексу України.

Йому загрожує довічний тюремний термін.

Як відомо, після вбивства Єрохіна в прокуратурі заявляли, що його замовником може виступати "впливова людина, яка має відношення до Верховної Ради".

Правоохоронні органи виявили труп колишнього начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю в Донецькій області Романа Єрохіна у Києві 19 серпня 2006 року.

Апеляційний суд Києва 6 грудня 2010 року засудив за вбивство Єрохіна п'ятьох осіб до 10-15 років позбавлення волі. Серед них троє колишніх працівників податкової міліції, пенсіонер органів внутрішніх справ і водій таксі.