voennye-zablokirovali-dorogu-v-chast-trebuja-formu_rect_8bc4d0ea2cd109224979a26e81c47b24

Військові під Львовом заблокували дорогу до навчальної частини на Яворівському полігоні. Близько 300 солдатів вимагають від командування видати їм берци і форму, а також розпочати повноцінне навчання.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на "Подробности".

"Сьогодні рівно місяць, як мобілізовані хлопці знаходяться там, форму ще не отримали, багато бігають на навчаннях в тапках або шльопанцях", – пише Олена Вербітська, дружина одного з солдатів, в Facebook.

За весь місяць навчання солдатів тільки 4 рази вивезли на стрільби, під час яких вони відстріляли по 50 патронів"Стрілянини дуже мало, завозять до лісу в самий край полігону, що б ніхто не бачив нас в шортах і шльопанцях", – розповів боєць Сергій. Крім того, в навчальній частині дуже погано з медициною, не вистачає навіть звичайних ліків.

Зараз, як розповів ЗМІ Сергій, військові продовжують блокувати один з блокпостів навчальної частини. До них вийшло командування, яке обіцяє вирішити проблему з формою до вечора 19 травня. При цьому на полігон журналістів не пускає Нацгвардія, а як повідомляє дружина одного з військовослужбовців, солдатам загрожують прокуратурою.

"Весь навчальний батальйон налаштований понад-патріотчіно, ми готові їхати воювати за Україну. Але ми не хочемо, щоб з нас робили дурнів і гарматне м'ясо", – розповів боєць.

voennye-zablokirovali-dorogu-v-chast-trebuja-formu_rect_993c4a96bb83f057343456f003c7eb72

 ‡агрузка...