Ще 13 співробітникам підрозділу «Беркут» найближчим часом буде оголошено підозру у розстрілі людей піл час протестів у Києві в січні 2014 року.

Про це під час засідання парламентських комітетів з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією та з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності заявив генеральний прокурор Віталій Ярема.

«Десь тринадцяти ще особам, які підпадають, найближчим часом буде оголошено підозру, крім двадцяти трьох, які вже сьогодні оголошені в розшук», – зазначив він.

Одночасно, під час засідання адвокат сімей Небесної Сотні Євгенія Закревська відзначила, що незважаючи на те, що триває розслідування фактів побиття майданівців, не відбувається розслідування фальсифікацій та фабрикування кримінальних справ та незаконного затримання групи студентів, випадків масового затримання громадян після їхнього побиття на Банковій 1 грудня та низки фактів беззаконня та фальсифікацій справ співробітниками міліції, прокуратури та суддів.

 

У відповідь на це на своїй сторінці у Фейсбуці секретар комітету із законодавчого забезпечення роботи правоохоронних органів Антон Геращенко пообіцяв запропонувати створити реєстр злочинів про майданівців.

 

новини про Львів

 

 

Джерело: Громадське. ТБ