Реформа української міліції, яка так красиво почалася, схоже, перетворюється на просту за міну вивісок. Створення патрульної поліції – це реальний результат. Та тільки-но справа дійшла до заміни слідчих та міліцейського керівництва, замість набору з нуля – сумнівна переатестація. Наші миколаївські колеги про заплямованих у минулому правоохоронців, які й раніше добре жили, і тепер не бідують. 

Процес перетворення миколаївської міліції в українську поліцію запах корупційним скандалом. Нещодавно в Миколаєві затримали громадську активістку, яка безпосередньо впливала на кадрові призначення в УМВС.

0c7f9d4-pilicia-screen-15 - копия

– Вы задерживаетесь по подозрению в совершении преступления, предусмотренного ч. 3. ст. 68. И с этого момента вы являетесь подозреваемой, и имеете права КПК Украины для особы, яка затримана в совершении злочину.– Так я же.. Не для чего… Он же мне сам дал. говорит, вы возьмете эти 300. Боже, какой позор. Неужели вы считаете, что я бы до этого опустилась.

– Для кого нужны эти деньги?

– Я не скажу никогда в жизни…

Так звану громадську активістку Маргариту Лукьянову затримали на гарячому працівники відділу внутрішньої безпеки миколаївської поліції. Її звинувачують у спробі отримати 300 доларів хабара за допомогу дільничному у вирішенні його кадрового питання.

Артур Шаповалов, заступник прокурора області:

– Встановлено, що вказана особа під виглядом благих намірів громадської організації, систематично, незаконно впливала на прийняття рішень щодо кадрових питань в управлінні МВС Миколаївської області.

4c7d7ca-pilicia-screen-12‡агрузка...