15 липня, на Прикарпатті у річці знайшли тіло чоловіка. Про це повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Відомо, що тіло належить 31-річному мешканцю села Боднарів Калуського району, який зник безвісти ще 30 червня. З того часу його щоденно розшукували прикарпатські рятувальники та водолази.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Тіло знайшли в річці Луква, в селі Боднарів Галицького району.Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою захисних костюмів Л-1 і апаратів захисту органів дихання та зору витягнули фрагменти тіла загиблого, запакували їх в мішок для транспортування та передали родичам і працівникам поліції. Причина смерті наразі встановлюється.

Нагадаємо, протягом трьох місяців працівники поліції і рятувальники шукали чоловіка, який зник під час несення служби по охороні стратегічного об'єкта – залізничного моста в Заліщиках.  Житель села Добрівляни, 1977 року народження, в ніч з 14 на 15 квітня стояв на вахті і щогодини звітував про ситуацію. Однак, коли його прийшов змінити співробітник, охоронця на місці не було. 

А от 14 липня, за 35 кілометрів від місця зникнення, рибалки виявили тіло невідомого, одягненого у військову форму. При огляді з'ясувалося, що це саме той охоронець, який був оголошений в розшук.