У Хмельницькій області троє чоловіків викрали і згвалтували хлопця з інвалідністю.

Спочатку чоловіки запропонували йому випити з ними, потім змусили заплатити за алкоголь, повідомляють "Факти" з посиланням на джерела в поліції.

Коли у потерпілого грошей не залишилося, зловмисники схопили його, кинули в багажник машини і відвезли за місто на смітник.

Там хлопця прив'язували до дерева, били битою, а потім нею ж і згвалтували.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Київській області мати залишила двох малолітніх дітей з незнайомим чоловіком, який зґвалтував 9-річну дівчинку в присутності її 5-річного брата.

Педофіла вже затримали. Ним виявився раніше судимий громадянин України. У поліції розповіли, що він безробітний, не має сім'ї, а покарання відбував за крадіжки і грабежі.

Чоловіка на два місяці запроторили в СІЗО, поки триватиме слідство, а з дітьми працюватимуть психологи. 28-річна мама від журналістів і соціальних працівників ховається в будинку і відмовляється відкривати двері, а сусіди вважають, що цю жінку теж не завадило б віддати під суд за пияцтво і недогляд за дітьми. "Дітей тільки шкода", – кажуть односельці. "Ми не знаємо, звідки вони приїхали, як вони приїхали", – розповіла глава села.