В одному з фешенебельних готелів Києва іноземець наклав на себе руки: він довго не виходив із номера.

На Європейській площі в Києві , в одному з найпопулярніших столичних готелів «Дніпро» стався трагічний випадок, повідомляє Політека.

Як передають ЗМІ, посилаючись на джерела в МВС, у п’ятницю, 4 січня, після полудня в готелі Дніпро був знайдений повішеним у своєму номері громадянин Франції.

Постояльця виявив персонал, який занепокоївся з-за того, що турист, на їхню думку, довго не покидав свій номер.

Прибиральниця, яка виявила номер замкненим, вирішила що іноземець пішов і хотіла провести прибирання приміщення. Треба відзначити, що табличка «не турбувати» не була вивішена на ручку дверей номеру.

Саме прибиральниця і була першою з персоналу готелю, хто виявив француза повещенным на ремені.

Коли співробітниця готелю увійшла в номер, використовуючи готельний ключ, то застала таку картину: на ремені, підвішеному до дверної коробки санвузли, в петлі висіло тіло постояльця.
 
Персонал тут же викликав “швидку”, але тіло чіпати до приїзду лікарів побоялися. Медикам залишилося лише констатувати смерть.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Про самогубця відомо, що це громадянин Французької Республіки на ім’я Бордін Давид Крістоф Франк, йому було 49 років. В Україну він прилетів кілька днів тому з метою туризму. Експерти не виявили на його тілі ніяких пошкоджень, крім странгуляційної борозни від ременя. Тобто вбивство попередньо виключається.

Що спонукало француза звести рахунки з життям у Київському готелі поки достеменно невідомо. Можливо, ключ до розгадки знаходиться у нього на батьківщині – про це можуть знати рідні або знайомі. Зараз перевіряють його зв’язки в Києві. Найімовірніше, кримінальне провадження, відкрите зараз поліцією за ч. 1 ст. 115 КК України, буде закрито за відсутністю події злочину.

Ніякої передсмертної записки він не залишив і повинен був через кілька днів покинути Україну. Ймовірно, рішення про суїцид було прийнято спонтанно і місце його здійснення вже не мало значення.