Україну нещодавно шокувала новина про жорстоке вбивство 19-річної мешканки Новомосковського району, тіло якої знайшли у валізі в сміттєвому баку на проспекті Героїв в Дніпрі.

Результати судово-медичної експертизи свідчать про те, що смерть дівчини настала через механічну асфіксію (удушення – ред.). Про це стало відомо завдяки повідомленням прес-служби дніпровської поліції.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Згідно з довідкою судово-медичної експертизи смерть дівчини настала внаслідок тупої травми шиї та механічної асфіксії", – повідомили копи.

Також відомо, що в рамках справи, порушеної за фактом умисного вбивства, поліція вживає заходи, спрямовані на встановлення особи, причетної до зазначеного злочину. Додамо, що раніше поліція оприлюднила фото загиблої із закликом про допомогу в упізнанні.

Як повідомляли раніше, дівчина, яку знайшли мертвой у "валізі" в Дніпрі, виявилася студенткою. Загибла навчалася в місцевому коледжі, їй було всього 19 років

Дарині Білоус приїхала в Дніпро з Харківської області і навчалась в місцому коледжі. Дівчина жила в гуртожитку. Вона перебувала під опікою соціальних служб, адже її батька і матір позбавили батьківських прав.