Ті, хто розстріляли колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, отримали професійну підготовку в Росії. Ярослав Левенець і Павло Паршов є добре підготовленими російськими бойовиками, перадає Корупція.Інфо

Популярне: УВАГА! НОВІ правила для субсидіянтів, у яких є діти віком від 14 років. Вам потрібно це зробити до 20 жовтня

Згідно із заявою Павла Кононенка, першого заступника прокурора Києва, перебуваючи в розшуку, Левенець і Паршов ховалися на території РФ, де могли потрапити під вплив ФСБ.

Вони повернулися і вступили в Національну гвардію вже добре підготовленими. Левенець очолив відділення, а Паршов став бійцем. Левенець займався з бійцями бойовим гопаком, а Паршов – хороший боксер.

Раніше Левенець і Паршов були учасниками конвертаційного центру, який діяв в Дніпропетровській області, але втекли в Росію, ховаючись від переслідування УБОЗ.

Крім того, їхня група причетна до одного з розкритих убивств, Паршов проходив свідком у справі.

Раніше генпрокурор Ю. Луценко розкрив інформацію про замовника вбивства Дениса Вороненкова. Нагадаємо, Марія Максакова, вдова, повідомила свою версію вбивства Дениса Вороненкова.

Також повідомлялося, що заступник генерального прокурора Євген Єнін повідомив про розкриття вбивства Дениса Вороненкова.

Раніше Апеляційний суд Києва залишив під вартою 36-річного жителя міста Павлоград Дніпропетровської області, який підозрюється у вбивстві Дениса Вороненкова.

Згідно з попередніми повідомленнями, на думку колишнього депутата Держдуми РФ Іллі Пономарьова, Вороненков володів цінною інформацією, і її потрібно було «зняти» українській владі, як тільки зайшла розмова про переїзд політика в Київ.