674757

Головне управління Державної міграційної служби в Одеській області перевірить факт наявності у мера Одеси Геннадія Труханова російського громадянства. Також це питання розгляне місцева поліція та фіскальні органи.

Про це у четвер повідомили у прес-службі управління Служби безпеки України в Одеській області.

У місцевому управлінні СБУ наголосили, що заяву від заступника голови Одеської ОДА Саші Боровика вони отримали лише 6 квітня, хоча сам Боровик через ЗМІ повідомив про це ще у понеділок.

"Було опитано Геннадія Труханова, який заперечив наявність у нього російського паспорта. Проведено бесіди з десятками активістів, які у ЗМІ та соціальних мережах поширювали відповідну інформацію. На жаль, вони лише повторювали раніше поширену інформацію та надали ксерокопії документів, які важко розцінювати як докази, хоча навіть їх долучено до матеріалів перевірки", — йдеться у повідомленні.

У зв’язку з тим, що у заяві відсутні питання, що відносяться до компетенції СБ України… вона була скерована за належністю до Головного Управління Державної міграційної служби України в Одеській області, Головного Управління Національної поліції України в Одеській області та Головного Управління Державної фіскальної служби України в Одеській області,
— додали у СБУ.

Нагадаємо, за даними міжнародного розслідування, мер Одеси Геннадій Труханов при оформленні офшорних компаній на Віргінських островах в усіх реєстраційних документах вказував не українське, а російське громадянство.