Савченко прийшла в Раду на високих підборах і в італійській куртці за 5000


Поки народні депутати демонстрували один одному свої різні шкарпетки, які вони надягли на підтримку людей з синдромом Дауна, народний депутат Надія Савченко з'явилася у сесійній залі у туфлях на підборах і в пуховику італійського бренду.


«Країна» знайшла, де можна купити таку ж куртку як у Савченка.

Днями народний депутат Савченко здивувала своїм зміненим іміджем. Новий зовнішній вигляд Надія продемонструвала у програмі «Суб'єктивні підсумки тижня», яку веде.

Аліна Фан, гример телеканалу NewsOne тоді прокоментувала «Країні», що:«Надія сама поставила завдання – тіні, стрілки, колір помади. І плаття її. До сьогоднішнього дня вона відмовлялася до ефіру навіть пудрится».

І ось сьогодні позафракційна Савченко з'явилася в Раду в туфлях на підборах і в жіночому пуховику. Як виявилося це верхній одяг італійського бренду Sandro Ferrone.

 

Основний напрямок бренду – це створення колекцій в стилі fast fashion: колекції відшивають маленькими партіями і постійно оновлюють асортимент.

Такий пуховик як у Савченка можна придбати за 5189 грн. Це куртка вільного крою. Модель з в'язаними рукавами на заклепках, з боків блискавки, є кишені.

Популярне: Придивіться, можливо ви теж тут скуплялись..: виявлена мережа фейкових інтернет-магазинів (СПИСОК)

У соціальних мережах припускають, що зміна іміджу пов'язано з тим, що Савченко закохалася. Раніше народний депутат з'являлася у приватному житті і у Верховній Раді в дуже непримітних речах і образах.
 ‡агрузка...