В одній зі шкіл Києва розгорівся скандал через те, що семикласникові Максиму Чернікову зламали хребет, передає Корупція.Інфо

Відзначається, що інцидент стався ще 7 грудня, і з того часу школяр перебуває на лікуванні.

"Відбирали сумку (однокласники, – ред.), били, штовхалися, брали рюкзаки і перекладали речі. Після цього я побіг на другий поверх. Але вони там мене знайшли і побігли. Некрішевіч мене вдарив по плечу, я захищався, щоб вони мені в голову не потрапили. Некрішевіч сказав дітям, які там стояли: "Відійдіть!", і з усієї сили вдарив мене, я відлетів і впав", – згадує про інцидент Черніков.

За його словами, через кілька хвилин він потрапив у медпункт: відчував гострий біль у спині, грудях і серці, не відчував ніг.

У той же час керівництво ліцею запевняє, що особливих проблем з буллінгом у закладі ніколи не виникало. У ситуації з Максимом діяли згідно із законом.

Популярне: "Якісь відразу похабні думки, про те, що вона там робила": У Мережі з'явилося фото Юлії Тимошенко в компрометуючій позі

"Ми провели розслідування, відповідно до чинного законодавства у триденний термін, з'ясували обставини, покарали винних. Це заступник з виховної роботи, це черговий учитель – отримали адміністративне стягнення", – запевнила директор ліцею податкової та рекламної справи №21 Києва Ірина Бабка.