У партії “Слуга народу” розповіли про те, як збираються вітати Президента України Володимира Зеленського із 43-м днем народження. Зокрема, депутати відзначили, що сам президент просив замість дорогих подарунків перерахувати кошти на рахунок комунальної лікарні місті Кривий Ріг.

Про це розповіла перша заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук, пише УНН.

“Члени фракції та партії вітають у Facebook, надсилають повідомлення, якихось особливих подарунків ми не плануємо, і в принципі президент просив, щоб це не виглядало, як масове дарування подарунків, при тому, що є певні обмеження антикорупційним законодавством. Буде символічний подарунок від фракції (“Слуга народу”, — ред.), а також тих, хто хоче привітати президента, то Володимир Зеленський просив перерахувати кошти на рахунок комунальної лікарні місті Кривий Ріг”, – розповіла Кравчук.

Вона зазначила, що не може розповісти, який саме подарунок будуть дарувати, адже це має бути “сюрприз”.

“А загалом, я думаю, що хорошим подарунком для президента буде одностайне голосування за президентські ініціативи цього тижня й в інші тижні в парламенті за кадрові призначення, які він підтримує”, – зазначила нардеп.

Кравчук також розповіла, що вона вирішила привітати Зеленського, перерахувавши кошти на потреби лікарні в Кривому Розі.

Відзначимо, що Президенту України Володимиру Зеленському сьогодні, 25 січня, виповнилося 43 роки.

У квітні 2019 року він був обраний президентом України, здобувши підтримку 73,22% виборців, а 20 травня Зеленський склав присягу перед народом України. До того як стати наймолодшим президентом України.