У Києві пограбували квартиру заступника міністра економіки Максима Нефьодова, поки той був у відпустці на фестивалі Burning man в Америці.

Про це, посилаючись на свої джерела в МВС, повідомляє видання "Страна", зазначивши, що злодії пробралися в будинок чиновника по вулиці Шовковичній через вікно.

"При нальоті на квартиру першого заступника міністра злодії проявили винахідливість – вони не стали ламати дорогі замки, а пробралися з фасаду через вікно балкону, яке розбили. Таким же шляхом і покинули квартиру. Поки точно невідомо, на яку суму завдано збитків, пропало все цінне, що було в квартирі – годинник, золото, гроші і техніка", – повідомили джерела виданню.

Також відомо, що крадіжку виявив сам Нефедов після повернення до Києва і сам же заявив в поліцію.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

"Чиновник був відсутній цілі два тижні тому домушники грунтовно встигли покопирсатися в його речах. Ймовірно, діяли за наводкою і знали, що господар повернеться не скоро", – сказано в повідомленні.

За фактом квартирної крадіжки порушено кримінальну справу за ч.3 ст.185 КК України.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, що в Києві невідомі викрали Lexus, який раніше належав народному депутату України від фракції "Самопоміч" Андрій Журжій.